Proprietate unicat pe Valea Buzaului

1.500.000 € / lună
34.88 € / mp / lună

Sibiciu de Jos, Judeţul Buzău

Suprafață teren:
43.000 mp

Descriere spațiu comercial

Situata pe drumul national DN 10 dintre Buzau si Brasov, la 5 km. dupa Patarlagele, in zona Valea Lupului, regasiti Vibe Camp pe aceasta proprietate unicat, de peste 4 ha de teren plat, inconjurata de dealuri, intre sosea si raul Buzau, intretaiata de o cale ferata unde se poate organiza o halta. Pe proprietatea invecinata si cu padurea se afla si un lac de aproape 1 ha, populat inclusiv cu sturioni, un camping cu bar si restaurant, cu cabane, cu crama, cu plantatii de nuci si de muri, minifabrica de tuica, si cu o plaja pe malul raului. Imaginile si filmul vorbesc de la sine. Proprietatea este parcelata si pretabila pentru multiple obiective de tip comercial si turistic, existand si oportunitati de extindere, daca va fi cazul. Reprezentam exclusiv aceasta proprietate, nu comisionam cumparatorul si colaboram cu alte agentii.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 1538113

Istoric preț