Teren de vanzare Sf ILIE

60.000 € / lună
157.07 € / mp / lună

Sfântu Ilie, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
382 mp

Descriere spațiu comercial

Imobiliare ACASA va propune spre vanzare teren intravilan situat in Sf Ilie , judetul Suceava.Terenul are o suprafata de 382 mp si deschidere de 12 metri .Terenul este pretabil pentru constucti . Proprietatea este imprejmuita cu gard,si dispune de utilitati curent, gaz ,apa in vecinatate . Contacteaza agentul imobiliar pentru detalii suplimentare si stabilirea unei vizionari!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1598291

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Suceava Vest
Mijloace transport aprox. 1735 m
Școală
education
Scoala gimnaziala Sfantul Ilie
Învățământ aprox. 897 m
education
Universitatea Stefan cel Mare
Învățământ aprox. 1614 m
education
Corp D
Învățământ aprox. 1641 m
education
Liceul Dimitrie Cantemir
Învățământ aprox. 1958 m
Recreere
shopping
Metro
Supermarket/Mall aprox. 703 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 977 m
restaurants
Pepennero
Restaurante aprox. 1386 m
parks
Parcul Universitatii
Recreere aprox. 1651 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sfântu Ilie
62.000 € / lună
Județul Suceava, Sfântu Ilie
382 mp teren
Spațiu comercial, în Sfântu Ilie
63.000 € / lună
Județul Suceava, Sfântu Ilie
900 mp teren
Spațiu comercial, în Paltin
55.000 € / lună
Județul Suceava, Paltin
6.000 mp teren
Spațiu comercial, în Frătăuții Vechi
65.000 € / lună
Județul Suceava, Frătăuții Vechi
16.261 mp teren
Spațiu comercial, în Central
61.560 € / lună
Județul Suceava, Vatra Dornei