Spa?iu cabinet in Clinica Ioana Utilita?i incluse

550 € / lună
45.83 € / mp / lună

Militari, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
12 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Cabinet medical de inchiriat Clinica Ioana, Militari Maniu B-North Real Estate va propune spre inchiriere cabinet situat in Clinica Ioana, Sector 6 Militari, Bulevardul Iuliu Maniu, la doar 6 minute de mers pe jos de sta?ia de metrou Gorjului. Cabinetul este amplasat intr-o clinica activa, unde mai func?ioneaza doua cabinete stomatologice ?i un cabinet de psihologie. Spa?iul oferit spre inchiriere a gazduit timp de 10 ani un cabinet de recoltare analize medicale, cu activitate constanta, fiind deja cunoscut de pacien?i. Chiria?ul beneficiaza de acces la recep?ie, sala de a?teptare, spa?iu de sterilizare ?i doua grupuri sanitare, ceea ce il face ideal pentru activita?i medicale sau conexe. ???? Potrivit pentru: cabinet medical (non-stomatologic), recoltare analize, estetica medicala, botox, cosmetica, tatuaje, psihologie, terapii, alte servicii de sanatate ?i wellness. ? Exclus stomatologie ???? Avantaj major: Toate utilita?ile sunt incluse in pre?ul chiriei curent electric, incalzire, apa, internet ?i TV. ???? Loca?ie excelenta, cu acces facil la transportul public. ???? Disponibil imediat. ???? Pentru detalii suplimentare ?i programarea unei vizionari, va stam la dispozi?ie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1122265
Suprafață utilă: 12 mp
Suprafață utilă totală: 12 mp
An construcție: 2000

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Dezrobirii, linia 178,106