Spatii birouri de la 105mp 175mp 252mp 500mp Lujerului Virtutii Metrou

2.133 € / lună
8.50 € / mp / lună

Lujerului, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
251 mp

Descriere spațiu comercial

Imobil modern cu functiune de birouri, situat pe Soseaua Virtutii, in apropiere de zona Petrache Poenaru, ofera conditii ideale pentru companiile care isi desfasoara activitatea in partea de vest a Bucurestiului. Suprafete disponibile: Spatii de birouri diverse configuratii incepand de la 145 mp pana la 500 mp (etaj complet). Tarife promotional: 8,5 EUR/mp pentru fractiuni de etaj. 8.0 EUR/mp pentru inchirierea unui etaj intreg. Costuri administrative: 3 EUR/mp (incluzand consumul de apa si salubrizare). Locuri de parcare: Subteran: 80 EUR/unitate. Suprateran: 40 EUR/unitate. Nota: La toate tarifele afisate se adauga TVA. Dotari si avantaje: Sistem de climatizare prin ventiloconvectoare. Receptie si paza permanenta. Monitorizare si senzori de detectie.. Parcari securizate (subterane si supraterane). Rampa de acces pentru persoane cu dizabilitati. Accesibilitate: -Statii STB si tramvai 41 (Ghencea Piata Presei Libere): 3 minute Metrou: -Petrache Poenaru: 13 minute. -Lujerului: 14 minute. Aceasta locatie este ideala pentru companiile care cauta un spatiu modern, bine dotat si conectat excelent la mijloacele de transport.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1536189
Suprafață utilă: 251 mp
Suprafață utilă totală: 251 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Depou METROREX Ciurel
Mijloace transport aprox. 276 m
transport
Statia Tramvai 41 - Orsova
Mijloace transport aprox. 283 m
transport
Orsova
Mijloace transport aprox. 283 m
transport
Statia Orsova, linia 41
Mijloace transport aprox. 306 m
Școală
education
Gradinita de copii nr.170
Învățământ aprox. 482 m
education
Scoala Generala nr. 117
Învățământ aprox. 599 m
education
Scoala Nr. 117
Învățământ aprox. 619 m
education
Gradinita 197
Învățământ aprox. 679 m
Recreere
restaurants
McDonald's Virtutii (McDrive 24h) (en)