3 luni în urmă
5
- Proprietar
- Comision 0%
Spa?iu Birouri 100mp la Vila, Etaj 1, Acces Separat Strada + Parcare
1.200 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
13.33 €
/ mp
/ lună
Exterior Vest, Bucureşti
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Proprietar, ofer spre inchiriere spa?iu ideal pentru activita?i comerciale sau de birou, situat la etajul 1 al unei vile moderne, cu acces complet independent direct din strada.Suprafa?a utila de 100 mp este excelent compartimentata, oferind un mediu de lucru luminos, profesionist ?i confortabil pentru echipa dumneavoastra.Caracteristici principale:Suprafa?a utila: 100 mpCompartimentare: 4 camere spa?ioase, grup sanitar, hol de accesPozi?ionare: Etaj 1 in vilaIntrare secundara: Nu, accesul se face complet separat, direct din strada, asigurand intimitate totala ?i flux independent pentru clien?i sau angaja?i.Facilita?i ?i avantaje:Locuri de parcare: Locuri dedicate incluse (in curte sau in fa?a imobilului).Pretabilitate multipla: Ideal pentru sediu de firma, birouri de avocatura, notariat, IT, agen?ie de publicitate, cabinet medical, salon sau activita?i de consultan?a. ID anun? : 1778679394
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 14 Mai 2026
ID anunț: 1616346
Suprafață utilă:
90 mp
Suprafață utilă totală:
90 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Exterior Vest
- Spații comerciale de închiriat în Sector 6
- Spații comerciale de închiriat în Crângași
- Spații comerciale de închiriat în Giulești
- Spații comerciale de închiriat în Militari
- Spații comerciale de închiriat în Drumul Taberei
- Spații comerciale de închiriat în Grozăvești
- Spații comerciale de închiriat în Prelungirea Ghencea
- Spații comerciale de închiriat în Apusului
- Spații comerciale de închiriat în Centura Vest
- Spații comerciale de închiriat în Gorjului
- Spații comerciale de închiriat în Lujerului