Spatiu comercial | Crangasi | 134 mp | 5' metrou Crangasi

1.326 € / lună
3.58 € / mp / lună

Crângaşi, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
370 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

ID Proprietate: P17194 DESCRIERE GENERALĂ Se ofera spre inchiriere o cladire tip casa, cu destinatie mixta – spatiu comercial, productie sau birouri, situata intr-o zona comerciala activa, in spatele Pietei Crangasi. Imobilul este structurat pe parter + mansarda, avand o suprafata de 67 mp/nivel, respectiv 134 mp total, si a fost renovat integral si mansardat in anul 2017. Cladirea este bine intretinuta, eficienta energetic si pregatita pentru utilizare imediata. DESTINAȚIE ȘI RECOMANDARE Spatiul este ideal pentru: magazin, salon de infrumusetare, birouri, atelier de productie mica sau activitati comerciale si servicii. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI Suprafata utila totala: 134 mp Parter (67 mp): 2 incaperi grup sanitar acces direct Mansarda (67 mp): spatiu birouri grup sanitar oficiu / mini bucatarie acces separat Acces: 2 cai de acces pentru fiecare nivel Dotari: centrala termica tamplarie termopan izolatie termica buna sistem video de supraveghere sistem de paza LOCAȚIE ȘI ACCESIBILITATE Imobilul este amplasat intr-o zona comerciala activa, in proximitatea Pietei Crangasi, cu acces facil catre transport public si zone de interes din Sectorul 6. Zona beneficiaza de trafic pietonal constant si mix de activitati comerciale si servicii. AVANTAJE Cladire renovata integral si mansardata Compartimentare eficienta pe doua niveluri Acces separat pentru fiecare nivel Destinatie flexibila (comercial / birouri / productie) Sistem de securitate si supraveghere Zona cu trafic intens, langa Piata Crangasi Disponibil imediat CONDIȚII DE INCHIRIERE Chirie lunara: 1326 euro + TVA Contract minim: 12 luni Regim inchiriere: comercial / birouri / productie Disponibilitate: imediata Pret: negociabil Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezita sa ne contactezi! Nr grupuri sanitare: 2 Nr incaperi: 5 Utilitati - Sistem incalzire (Termoficare,Calorifere); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Gaz,Telefon) Finisaje - Podele (Parchet) pret inchiriere: 1326 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat