Rahova I Strada Barca I suprafata 80 mp I pret 1549 euro

1.548 € / lună
19.35 € / mp / lună

Rahova, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
80 mp

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial de închiriat – Rahova, Strada Barca Se oferă spre închiriere spațiu comercial situat la parter, într-o zonă activă din Sector 5 – Rahova, pe Strada Barca, cu trafic pietonal și vizibilitate foarte bună. Suprafață utilă: 80 mp Vitrină stradală: aproximativ 7 ml Compartimentare: open-space – ușor de adaptat în funcție de activitate Avantaje: ✔ Acces stradal direct – ideal pentru orice tip de business ✔ Vitrină generoasă – expunere excelentă ✔ Zonă cu trafic constant (magazine, servicii, activități comerciale) ✔ Parcare disponibilă în proximitate Dotări: • Aer condiționat • Sistem de iluminat • Grup sanitar Preț: 1.549 €/lună Garanție: 1+1 Comision agenție: 100% Spațiul este ideal pentru magazin, salon, birou sau alte activități comerciale. Vizionarea se realizează în baza unui contract de vizionare. Comision agenție: 100% TIP IMOBLIO
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1317373
Suprafață utilă: 80 mp
Suprafață utilă totală: 80 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie RATB 139, 226, 302
Mijloace transport aprox. 145 m
transport
Statia Complex Comercial 139, 302, N121, 226, N124
Mijloace transport aprox. 160 m
transport
Buzoieni
Mijloace transport aprox. 390 m
transport
Margeanului
Mijloace transport aprox. 395 m
Școală
education
Gradinita nr.55 Floarea Soarelui
Învățământ aprox. 198 m