Spa?iu comercial Str. Margeanului nr. 38, Sector 5, Petre Ispirescu

1.200 € / lună
19.67 € / mp / lună

Rahova, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
61 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial Str. Margeanului nr. 38, Sector 5! Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial amplasat excelent, pe strada Margeanului colt cu Barnova, zona cu vad pietonal si auto intens. Cu o vizibilitate stradala foarte buna si statie STB chiar in fata, acest spatiu reprezinta o oportunitate ideala pentru dezvoltarea unei afaceri cu expunere directa la clienti. Detalii spatiu: - Suprafata totala: 61 mp - Vitrina de 4 metri liniari, perfecta pentru expunere si branding - Grup sanitar propriu - Aer conditionat pentru confort termic pe tot parcursul anului - Amplasare: parter stradal cu acces direct din bulevard si acces prin spate pentru aprovizionare! - Vad comercial foarte bun, intens trafic pietonal si auto - Utilitati: apa, canalizare, curent electric inclusiv trifazic Spatiul este pretabile pentru diverse activitati comerciale sau de servicii, precum: - magazin de proximitate sau alimentara - coffee shop / patiserie / fast-food - salon de infrumusetare, coafor, barbershop - farmacie sau cabinet medical - agentie de pariuri, showroom, punct de livrare / curierat O alegere excelenta pentru antreprenorii care cauta un punct comercial cu vizibilitate, trafic constant si acces facil pentru clienti.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 05 Aprilie 2026 ID anunț: 1272561
Suprafață utilă: 61 mp
Suprafață utilă totală: 61 mp
An construcție: 1980

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport