Zona Cotroceni -Razoare spatiu 273 mp parter imobil nou

5.500 € / lună
20.15 € / mp / lună

Cotroceni, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
273 mp

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare/inchiriere spatiu comercial cu suprafata de 273 mp. Spatiu este pretabil pentru birouri, showroom ,Clinica . Spatiul este necompartimentat. Iar langa spatiu se mai poate inchiria sau cumpara spatiu cu suprafata de 337 mp. Spatiul este pretabil pentru orice activitate, showroom, magazin, birouri, etc. ID anun? : 1773227326
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Martie 2026 ID anunț: 1282803
Suprafață utilă: 273 mp
Suprafață utilă totală: 273 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Gaze

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 126 mp, în Cotroceni
5.000 € / lună
București, Cotroceni
126 mp utili
1E
1940
Spațiu comercial, de 350 mp, în Cotroceni
4.998 € / lună
București, Cotroceni
350 mp utili
200 mp teren
2E
Spațiu comercial, de 105 mp, în Ghencea
4.999 € / lună
București, Ghencea
105 mp utili
Spațiu comercial, de 127 mp, în Rahova
5.715 € / lună
București, Rahova
127 mp utili
Spațiu comercial, de 130 mp, în Cotroceni
5.000 € / lună
București, Cotroceni
130 mp utili
Spațiu comercial, de 122 mp, în Cotroceni
5.385 € / lună
București, Cotroceni
122 mp utili
2023
Proprietate specială, de 130 mp, în Cotroceni
4.999 € / lună
București, Cotroceni
130 mp utili
Spațiu comercial, de 82.889999389648 mp, în Alexandriei
5.808 € / lună
București, Alexandriei
82,89 mp utili
Spațiu comercial, de 123 mp, în Cotroceni