Teren 404 MP Tineretului PARC Lumea Copiilor EXCELENT Pret

255.000 € / lună
637.50 € / mp / lună

Tineretului, Bucureşti

Suprafață teren:
400 mp

Descriere spațiu comercial

Buna ziua, Va propun spre cumparare un teren cu suprafata de 404 MP, situat la doua minute pe jos de Parcul Lumea Copiilor. POT - 20% CUT - 1,4 ADC/mp Terenul este ideal pt constructia unui imobil de apartamente, clinica, gradinita sau sediu de firma. PRETUL per MP este cu cel putin 30% MAI MIC decat PRETUL ZONEI. NU RATATI ACEASTA OCAZIE. Pt informatii suplimentare sau programarea unei vizionari, va rog sa ma contactati telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1382427

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Pridvorului, linia 312, 313, 381, 634, N105
Mijloace transport aprox. 99 m
transport
Pridvorului
Mijloace transport aprox. 103 m
transport
Pridvorului
Mijloace transport aprox. 105 m
transport
Pridvorului
Mijloace transport aprox. 113 m
Școală
education
Scoala 120, "Martisor"
Învățământ aprox. 407 m
education
Scoala nr.120 - Martisor
Învățământ aprox. 415 m
education
Gradinita Yannis & Yasmine
Învățământ aprox. 441 m
education
Gradinita Martisor
Învățământ aprox. 478 m
Recreere
restaurants
Pizzeria Vatra cu bunatati
Restaurante aprox. 68 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 214 m
parks
Parc
Recreere aprox. 490 m
shopping
Cora Sun Plaza
Supermarket/Mall aprox. 557 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Giurgiului
249.900 € / lună
București, Giurgiului
869 mp teren
Spațiu comercial, în Giurgiului
265.000 € / lună
București, Giurgiului
924 mp teren
Spațiu comercial, de 40 mp, în Bucureștii Noi