Teren intravilan 1.259 mp Jilava

84.999 € / lună
67.51 € / mp / lună

Sud, Bucureşti

Suprafață teren:
1.259 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan 1.259 mp Jilava Ideal dezvoltare rezidentiala Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu potential ridicat de dezvoltare, situat in comuna Jilava, judetul Ilfov, intr-o zona in plina expansiune imobiliara. Caracteristici teren: Suprafata totala: 1.259 mp Deschidere: aproximativ 30 m Forma: neregulata, ideala pentru proiecte optimizate Categoria de folosinta: arabil (intravilan) Teren liber de constructii Indicatori urbanistici: POT: 40% CUT: 1.4 Regim de inaltime: P + 2E + M Permite dezvoltarea unui: imobil de tip bloc boutique (1216 apartamente) sau ansamblu de locuinte individuale / duplexuri Utilitati & acces: Utilitatile sunt in zona (necesita racordare) Acces facil catre Bucuresti Zona in dezvoltare accelerata Avantaj investitional: Pret : 85.000 Pozitionare strategica in apropierea viitorului Drum Radial 9 Sud Expres creste potentialul de valorizare pe termen mediu si lung Potential: Terenul este ideal pentru dezvoltatori care doresc: randament bun al investitiei proiect rezidential de dimensiuni medii valorificare rapida intr-o zona cu cerere in crestere Pret: 85.000 Pentru mai multe detalii si vizionari: Contactati-ne cu incredere!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1344479
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Real Berceni, linia 232