Spatiu comercial de inchiriat zona/cartier Giurgiului

800 € / lună
21.05 € / mp / lună

Giurgiului, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
38 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Inchiriere Spatiu Comercial Zona Giurgiului | 38 mp | Grup Sanitar si Vestiar Se ofera spre inchiriere un spatiu comercial practic si compact, cu o suprafata de 38 mp, situat in zona Giurgiului, intr-o zona cu acces facil si trafic pietonal constant. Proprietatea este bine intretinuta si pregatita pentru desfasurarea imediata a activitatii. Spatiul este ideal pentru diverse activitati precum retail, servicii de proximitate, birou sau cabinet. Detalii spatiu: Suprafata utila: aproximativ 38 mp Compartimentare eficienta Grup sanitar propriu Vestiar (ideal pentru personal sau depozitare) Acces direct din strada Vizibilitate buna Utilitati si facilitati: Aer conditionat (incalzire si racire) Fara gaz functionare electrica Apa, curent (trifazat), canalizare Contorizare individuala Spatiu gata de utilizare Avantaje: Zona activa cartier Giurgiului Acces rapid catre mijloace de transport in comun Costuri reduse de intretinere Configuratie practica, rara (include vestiar) Usor de adaptat pentru orice tip de activitate Conditii de inchiriere: Chirie + garantie Disponibil imediat Contract de inchiriere Pentru detalii suplimentare sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 1548807
Suprafață utilă: 38 mp
Suprafață utilă totală: 38 mp
An construcție: 1980

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sos. Giurgiului