Zona Brâncoveanu sp 73 mp vitrina 6 ml trafic intens pietonal

2.179 € / lună
29.85 € / mp / lună

Brâncoveanu, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
73 mp
An construcție:
1979

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre închiriere spațiu comercial in suprafața de 73 mp situat in zona Brâncoveanu. Spațiul dispune de toate utilitățile, ușa de acces prin spate. Vitrina 6 ml, trafic intens pietonal. Ideal pentru market, clinica medicală, cofetărie, frizerie, tutungerie, etc.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1596966
Suprafață utilă: 73 mp
Suprafață utilă totală: 73 mp
An construcție: 1979

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Muzeul Bacovia, linia 323, N107, 7,25
Mijloace transport aprox. 538 m
transport
Statie RATB
Mijloace transport aprox. 570 m
transport
Opris Ilie
Mijloace transport aprox. 573 m
transport
Statia Piata Progresul, linia 323, N107,7,25
Mijloace transport aprox. 654 m
Școală
education
Grădiniţa nr.263, "Ciupercuta"
Învățământ aprox. 142 m
education
Scoala Nr. 111
Învățământ aprox. 161 m
education
Scoala nr.111, "George Bacovia"
Învățământ aprox. 169 m
education
Ursuletul de Plus - Gradinita de vara&afterschool
Învățământ aprox. 181 m
Recreere
restaurants
Restaurant Casa Nica
Restaurante aprox. 131 m
parks
Playground Livada
Recreere aprox. 507 m
shopping
Ami market
Supermarket/Mall aprox. 538 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 544 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Nord-Vest