Spatiu comercial parter pretabil magazin online proprietar ex ag

850 € / lună
13.28 € / mp / lună

Berceni, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
64 mp

Descriere spațiu comercial

Proprietar inchiriez spatiu comercial parter in Monaco Towers ( zona metrou Dimitrie Leonida ) pretabil showroom/ birouri suprafata 64 mp ( toaleta + open space ) , Ac, contor apa , contor trirazic energie electrica, va rog sa ma contactati telefonic de luni pana Vineri intre 9 si 16, in afara intervalului mentionat rog whatsapp sau sms, Spatiul va fi disponibil cu 1 Februarie
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1189985
Suprafață utilă: 64 mp
Suprafață utilă totală: 64 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Husi
Mijloace transport aprox. 321 m
transport
Piata Sudului
Mijloace transport aprox. 322 m
transport
Statia Piata Sudului, linia M2
Mijloace transport aprox. 376 m
transport
Soseaua Oltenitei
Mijloace transport aprox. 379 m
Școală
education
Academie de Studii Postuniversitare - Politie
Învățământ aprox. 243 m
education
Institutul de Studii pentru Ordine Publica
Învățământ aprox. 243 m
education
Scoala de Sud 190 ("Marcela Penes")
Învățământ aprox. 250 m
education
Scoala nr.190
Învățământ aprox. 250 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 36 m
shopping
Complex Comercial/Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 167 m
restaurants
Restaurant - Pizzerie Sunset
Restaurante aprox. 199 m
shopping
Sun Valedo
Supermarket/Mall aprox. 224 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 25,000 mp, în Centura Sud
931 € / lună
București, Centura Sud
25.000 mp utili
1E
1970