Spatiu de birou de inchiriat in zona Vitan

280 € / lună
11.20 € / mp / lună

Vitan, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
25 mp

Descriere spațiu comercial

Ofer spre inchiriere spatiu de birou cu o suprafata de 25mp in zona Vitan vis a vis de Resto Aperto. Pentru detalii suplimenatre,ne puteti contactati! ID anun? : 1774522718
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1029542
Suprafață utilă: 25 mp
Suprafață utilă totală: 25 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 14 mp, în Unirii
252 € / lună
București, Unirii
14 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 40 mp, în Dristor
300 € / lună
București, Dristor
40 mp utili
1977
Spațiu comercial, de 15 mp, în Dristor
280 € / lună
București, Dristor
15 mp utili
Spațiu comercial, de 15 mp, în Dristor
280 € / lună
București, Dristor
15 mp utili
2025
Spațiu comercial, de 21 mp, în Vitan
300 € / lună
București, Vitan
21 mp utili
Spațiu comercial, de 15 mp, în Bucureștii Noi
300 € / lună
București, Bucureștii Noi
15 mp utili
1E
2004
Spațiu comercial, de 30 mp, în Mihai Bravu
300 € / lună
București, Mihai Bravu
30 mp utili
Spațiu comercial, de 82 mp, în Titan
300 € / lună
București, Titan
82 mp utili
Spațiu comercial, de 24 mp, în Vitan
300 € / lună
București, Vitan
24 mp utili