Spatiu comercial - vitrina stradala pe Bulevardul Unirii

9.002 € / lună
18.56 € / mp / lună

Unirii, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
485 mp
Nr. niveluri:
12
An construcție:
1984

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial 485 mp utili, vitrina stradala pe Bulevardul Unirii -ideal pentru banca, clinica sau showroom Oferim spre inchiriere un spatiu comercial amplasat excelent, la parterul unui imobil P+8, pe Bulevard Unirii. Pozitia ultracentrala, vitrina generoasa si accesul facil la mijloacele de transport in comun asigura o vizibilitate maxima si un flux constant de clienti. Suprafata utila: 485 mp Suprafata construita: 620 mp Compartimentare: 6 incaperi spatioase 2 intrari - principala si de aprovizionare Fosta clinica medicala Autorizatii ISU Toate utilitatile - curent, gaz, apa, canalizare Dotari: sistem de alarma 2 grupuri sanitare Spatiul este potrivit pentru institutii bancare, clinici, showroom-uri sau alte afaceri care necesita prezenta intr-o zona de referinta a orasului. Pret inchiriere: 9.000 EUR luna
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 459091
Suprafață utilă: 485 mp
Suprafață utilă totală: 485 mp
Regim înălțime: P+12E
An construcție: 1984

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sf. Vineri, terminal linii:40, 55, 56, 385
Mijloace transport aprox. 194 m
transport
Statia Piata Sf. Vineri; Liniile: 14, 40, 55, 56
Mijloace transport aprox. 217 m
transport
Piata Corneliu Coposu
Mijloace transport aprox. 325 m
transport
Statia Piata Corneliu Coposu; Liniile: 14, 40, 55, 56
Mijloace transport aprox. 340 m
Școală
education