Spatiu comercial / Bdul Regina Maria / Unirii / centrala

1.000 € / lună
33.33 € / mp / lună

Unirii, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
30 mp

Descriere spațiu comercial

📌 ID Proprietate: P15268 🏡 📍 DESCRIERE GENERALĂ Se oferă spre închiriere un spatiu comercial, situat în Unirii, pe Bdul Regina Maria. 🎯 DESTINAȚIE SI RECOMANDARE Recomandat pentru covrigarie, patiserie, sau orice tip de activitate, fiind situata intr-o zona intens circulata pietonal, foarte aproape de o statie de tramvai. 🛋️ COMPARTIMENTARE SI DOTĂRI Suprafață utilă: 30 mp + un hol si un grup sanitar in partea din spate Compartimentare: Camere: 1 Băi: 1 Utilități și echipamente: centrală termică, aer condiționat. Alte dotări: propietatea dispune de 2 cai de acces, una stradala, iar cealalta prin spate, printr-o curte comuna, cu acces dintr-o straduta din spatele bulevardului ✅ AVANTAJE Situat intr-o statie de tramvai, pe un bulevard intens circulat din centrul capitalei ℹ️ CONDIȚII DE ÎNCHIRIERE Chirie lunară: 1.000€ Garanție: 1 luna Disponibilitate mutare: 1 ianuarie 2026 Regim închiriere: spatiu comercial Contract minim: 12 luni 🤝 OFERTĂ DEDICATĂ CHIRIAȘILOR Beneficiezi de: Consultanță dedicată din partea agenției CLC Asistență completă în întocmirea contractului și înregistrarea ANAF Posibilitate de vizionare rapidă și flexibilă 📞 Pentru programarea unei vizionări sau informații suplimentare, nu ezita să ne contactezi!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1139420
Suprafață utilă: 30 mp
Suprafață utilă totală: 30 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes