Cladire S+P+E+M 380mp + curte 120mp - zona Titan

5.000 € / lună
13.16 € / mp / lună

Titan, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
380 mp
An construcție:
2020

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere o cladire S+P+E+M - 380mp utili si curte proprie 120mp pozitionata in zona Titan cu deschidere stradala directa catre Bd Liviu Rebreanu. Transportul public este imediat disponibil, intr-o raza de cateva minute se afla noduri de transport majore metrou Titan, autobuze, tramvaie. Aceasta locatie se afla intr-un punct strategic cu multe cladiri comerciale si restaurante. Cladirea se poate inchiria total sau pe nivele si este desfasurata astfel:Subsol - 89 mp utili + 80mp curte Parter 82 mp utili Et1 - 104.7mp utiliM - 104mp utili Spatiul beneficiaza de centrala proprie, incalzire in pardoseala si calorifere, ventiloconvectoare, acces separat, contorizare separata pe nivele.Disponibilitate: martie - aprilie 2026Oferim cu promptitudine si profesionalism consultanta pentru vanzari si inchirieri de apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale si de birou, consultanta juridica in relatia cu OCPI, cadastru, intabulare si consultanta financiara (cea mai buna solutie de creditare conform profilului clientului, accesarea creditului devine simpla si eficienta) prin brokerii nostri de credite parteneri. SFINX Creditare face parte din cea mai mare retea de brokeraj de credite, DSA Advisor, operata la nivel national de Realmedia ( ).
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Martie 2026 ID anunț: 1160527
Suprafață utilă: 380 mp