Teren | Pallady | 2210 mp | Utilitati stradal

439.990 € / lună
199.09 € / mp / lună

Titan, Bucureşti

Suprafață teren:
2.210 mp

Descriere spațiu comercial

ID ANUNT: P267064 Agentia iProperty va prezinta spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 2.210 mp si deschidere de 11,05 ml, amplasat intr-o zona strategica si bine conectata din Bucuresti. Comisionul perceput de iProperty este de 2% din pretul vanzarii Terenul beneficiaza de doua cai de acces: din str. Drumul Gura Saratii si din str. Drumul Gura Solcii, cu legatura directa prin artera principala Prelungirea str. Bratarii. Pozitionarea este conforma cu noul P.U.Z., ceea ce ii confera un potential ridicat de dezvoltare. Ca punct de reper, proprietatea se afla in spatele IKEA, Auchan Pallady, Metro si Jumbo, in imediata vecinatate a unui bloc deja construit in zona zona in plina dezvoltare si cu vizibilitate excelenta.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1607099

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Isovolta, linia 246, 103
Mijloace transport aprox. 763 m
transport
Statia CFR Catelu, linia 246
Mijloace transport aprox. 943 m
transport
Statia ICME Poarta 1, linia 246,103
Mijloace transport aprox. 1103 m
transport
Anghel Saligny
Mijloace transport aprox. 1227 m
Școală
education
Spectrum Liceul Teoretic International de Informatica
Învățământ aprox. 975 m
education
Scoala cu clasele I-VIII Nr. 47
Învățământ aprox. 1388 m
education
Scoala Generala nr. 47
Învățământ aprox. 1431 m
education
Scoala Generala nr. 55
Învățământ aprox. 1466 m