1 săptămână în urmă
3
- Proprietar
- Comision 0%
Metrou Republica-cladire birouri, productie usoara, 200mp, 5 camere, str Grindeiului, sector 3
850 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
4.25 €
/ mp
/ lună
Titan, Bucureşti
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Ideal pentru shared office, sediu firma, IT, contabilitate, agen?ie marketing sau activitate mixta birouri + depozit, cursuri, show room, productie usoara (trifazic). Cladire independenta S+P+1+M, compartimentata eficient, cu camere separate (acces independent) ?i zone open-space luminoase. Inchiriez spa?iu comercial situat in Sector 3, zona 23 August, langa Hils Republica, Laminor Arena, Str. Grindeiului nr. 3A, la doar 2 sta?ii STB de metrou Republica (15 minute de mers pe jos). Spa?iul este ideal pentru: shared office coworking sediu firma birouri IT contabilitate proiectare showroom produc?ie u?oara cursuri medita?ii ?coala de ?oferi laborator analize activitate mixta birou + depozit posibil ?i pentru locuit Avantaj major: compartimentare foarte buna pentru activita?i de birou sau echipe multiple. Proprietatea dispune de: 5 camere separate, fiecare cu inchidere individuala cu cheie + subsol intrare separata la parter 2 bai subsol cu u?a culisanta automata 2 balcoane holuri ?i spa?ii auxiliare Suprafe?e: Subsol: aprox. 27 mp Parter: aprox. 27 mp + baie Etaj 1: aprox. 72 mp (2 camere) Mansarda: aprox. 74 mp (2 camere + baie) Dotari: curent trifazic centrala termica pe gaz aer condi?ionat internet + cablu TV (contract separat) alarma interfon apa gaze canalizare Parcare: 1 loc in curte 1 loc in fa?a por?ii locuri suplimentare pe strada la liber Zona lini?tita ?i sigura, cu acces rapid catre metrou Republica ?i zona comercial-industriala Sector 3. Disponibil imediat. Doar cu contract ANAF. ID anun? : 1778673939