Zona Dristorului sp 235 mp + 30 m terasa bloc nou

6.000 € / lună
25.53 € / mp / lună

Dristor, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
235 mp
An construcție:
2026

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre închiriere spațiu comercial in suprafață de 235 mp situat în zona Dristorului - Râmnicu Sărat. Spatiul se afla la parter de bloc open space plus terasa exterioara 30 mp, inaltime este de 4,5 m, doua intrari.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1235952
Suprafață utilă: 235 mp
Suprafață utilă totală: 235 mp
An construcție: 2026

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Metrorex.Staţia Dristor 1 (M1) , (M3)(1981)
Mijloace transport aprox. 294 m
transport
Dristorului
Mijloace transport aprox. 315 m
transport
Statia Liviu Rebreanu / Ramnicu Sarat, Liniile 330, N103, 23, 27
Mijloace transport aprox. 316 m
transport
Piata Ramnicu Sarat
Mijloace transport aprox. 323 m
Școală
education
Gradinita Floare de Colt
Învățământ aprox. 349 m
education
Scoala cu clasele I-VIII, nr.54
Învățământ aprox. 350 m
education
Gradinita de copii nr.64 "Floare de colt"
Învățământ aprox. 496 m
education
Gradinita nr. 239
Învățământ aprox. 507 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 72 m
restaurants
Pizza Club 16 (en)
Restaurante aprox. 199 m
shopping
MEGA - IMAGE Dristor
Supermarket/Mall aprox. 261 m
shopping
Mega Image Dristor Non-Stop
Supermarket/Mall aprox. 282 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 215 mp, în Dristor