Spa?iu stradal Decebal-Agricultori | Vitrina mare | 45 mp

510 € / lună
11.33 € / mp / lună

Decebal, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
45 mp
An construcție:
2019

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial disponibil spre inchiriere in zona Decebal Agricultori, situat stradal, cu vizibilitate foarte buna si suprafata vitrata generoasa. Proprietatea este ideala pentru activitati de birou, cabinet, servicii, showroom sau alte activitati comerciale similare.Spatiul are o suprafata utila de aproximativ 45 mp si este dispus pe doua niveluri, conectate prin scara interioara:parter ~25 mpetaj ~20 mpCompartimentarea este eficienta si ofera un ambient luminos si placut, datorita vitrinei mari si luminii naturale din abundenta.Proprietatea dispune de:grup sanitarbucatarie mobilata si utilataloc de parcareacces direct din stradapredare imediataPozitionarea ofera acces rapid catre zona Decebal, Piata Muncii si principalele artere din centrul Bucurestiului. Zona este potrivita pentru activitati profesionale si servicii premium.Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1614561
Suprafață utilă: 45 mp
Suprafață utilă totală: 45 mp
An construcție: 2019

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Bd. Decebal / Dristorului linia N104, 104,70, 79, 92
Mijloace transport aprox. 207 m
transport
Statia Calea Calarasilor / Delea Veche; Linia:N109, 70, 79, 92
Mijloace transport aprox. 286 m
transport
Delea Veche
Mijloace transport aprox. 286 m