Spa?iu comercial | De inchiriat | Bulevardul Decebal

7.260 € / lună
29.63 € / mp / lună

Decebal, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
245 mp

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial situat pe Bulevardului Decebal, amplasat excelent la intersectia a doua strazi, intr-o zona cu trafic pietonal intens. Spatiul are o suprafata utila de 245 mp si este dispus pe doua niveluri: parter si mezanin, oferind o compartimentare practica si versatila, potrivita pentru diverse tipuri de activitati. Beneficiaza de deschidere pe doua laturi ale cladirii, ceea ce asigura o vizibilitate foarte buna si expunere din mai multe directii. Este ideal pentru afaceri care necesita vad comercial puternic. Pretabil pentru: retail, showroom, clinica, salon, birouri sau alte activitati comerciale. Va stam la dispozitie pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1630454
Suprafață utilă: 245 mp
Suprafață utilă totală: 245 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Bd. Decebal / Dristorului linia N104, 104,70, 79, 92
Mijloace transport aprox. 108 m
transport
Statia Piata Alba Iulia linia N104, 104
Mijloace transport aprox. 380 m
transport
Statia Amazoanei linia N104,70, 79, 92
Mijloace transport aprox. 387 m
transport
Gheorghe Petrascu
Mijloace transport aprox. 387 m
Școală
education
Scoala cu clasele I-VIII, Nr. 70
Învățământ aprox. 277 m
education
Scoala nr. 70
Învățământ aprox. 285 m
education
Gradinita Era
Învățământ aprox. 320 m
education
Gradinita catolica "Sfanta Cruce"