Inchiriere spatiu comercial in zona Calea Calarasilor-Muncii

3.000 € / lună
18.87 € / mp / lună

Calea Călăraşilor, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
159 mp
An construcție:
1994

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial in zona Calea Calarasilor-Mega Image, in suprafata de 160mp, stradal, cu vitrina mare de 15ml, cu intrare prin fata stradal si cu acces secundar usa dubla in spatele blocului pentru acces marfa. Are Centrala Termica proprie. Spatiul este ideal pentru orice tip de activitate. Pentru detalii si vizionari contactati agentul Dona Camelia .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 05 Martie 2026 ID anunț: 1269708
Suprafață utilă: 159 mp
Suprafață utilă totală: 159 mp
An construcție: 1994

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Calea Calarasilor / Delea Veche; Linia: 40, 56
Mijloace transport aprox. 130 m
transport
Statia Calea Calarasilor / Delea Veche; Linia:N109, 70, 79, 92
Mijloace transport aprox. 135 m
transport
Delea Veche
Mijloace transport aprox. 138 m
transport
Statia Universitatea Hyperion;Liniile: 40, 56
Mijloace transport aprox. 196 m
Școală
education
Universitatea Hyperion
Învățământ aprox. 195 m
education
Universitatea Hyperion (en)
Învățământ aprox. 203 m
education
Montessori Kindergarden of Bucharest
Învățământ aprox. 390 m
education
Asociatia Euritmia
Învățământ aprox. 528 m
Recreere
restaurants
Trattoria Il Calcio Delea Veche
Restaurante aprox. 91 m
shopping
Supermarket Altra
Supermarket/Mall aprox. 108 m
shopping
Mega Image Delea Noua
Supermarket/Mall aprox. 166 m
parks
Parc
Recreere aprox. 258 m

Proprietăți similare