Mihai Bravi Baba Novac 45 mp

2.300 € / lună
51.11 € / mp / lună

Baba Novac, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
45 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiul comercial cu o suprafata totala de 45 mp, cu o vitrina de 6 m situat pe Sos. Mihai Bravu situat la parterul unui bloc P+10, Vad pietonal intens, stradal, parcare in fata .Spatiului dispuna de apa ,canalizare,curent electric trifazat,toaleta,aer conditionat,ferestre termopan. Suprafata totala: 50 m2 An finalizare constructie: 1966 Vitrina: 6.0 m Stadiu constructie: Finalizat Inaltime spatiu: 3.0 m Numar incaperi: 1 Numar Grupuri Sanitare: 1 Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1155382
Suprafață utilă: 45 mp
Suprafață utilă totală: 45 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie tramvai 34,46 - Roma
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
Roma
Mijloace transport aprox. 223 m
transport
Calea Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 303 m
transport
Statia Liceul Ion Luca Caragiale, linia 131, 182, 330, 331, 335, N113, 301
Mijloace transport aprox. 320 m
Școală
education
Liceul Nicolae Tonitza
Învățământ aprox. 300 m
education
Badulescu Aurelia (en)
Învățământ aprox. 323 m
education
Colegiul National "Ion Luca Caragiale"
Învățământ aprox. 385 m
education
Liceul Alexandru Vlahuta + Scoala 15 (en)
Învățământ aprox. 388 m
Recreere
restaurants
Restaurant "La Templu" (coa) (calea Dorobantilor 127-129)
Restaurante aprox. 165 m
parks
Parc
Recreere aprox. 207 m