Teren Investitie | Proiect Aprobat | Posibilitate de asociere |

2.100.000 € / lună
1,104.68 € / mp / lună

Tei, Bucureşti

Suprafață teren:
1.901 mp

Descriere spațiu comercial

R.E.A Imobiliare . Teren perfect pentru investitie. Se poate achizitiona, posibilitate si de asociere. Constructia ar fi pe marginea lacului Tei. Zona superba in apropiere de statiile STB. Utilitati in zona. Suprafata teren 1901m2, deschidere de 18ml. * pozele sunt randari ale proiectului aprobat * Pentru mai multe detalii si vizionari ne puteti contacta specificand codul P9827
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 16 Aprilie 2026 ID anunț: 1539843

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Lacul Tei
Mijloace transport aprox. 407 m
transport
Bd. Lacul tei
Mijloace transport aprox. 436 m
transport
Statia Institutul de Constructii, linia 182, 282, N123
Mijloace transport aprox. 441 m
transport
Teiul Doamnei
Mijloace transport aprox. 445 m
Școală
education
Facultatea de Constructii Civile
Învățământ aprox. 473 m
education
Facultatea de Cai Ferate Drumuri si Poduri, Facultate de Geodezie
Învățământ aprox. 476 m
education
UTCB - Facultatea de Geodezie
Învățământ aprox. 491 m
education
Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole
Învățământ aprox. 496 m
Recreere
parks
Parcul Tei
Recreere aprox. 280 m
restaurants
The President
Restaurante aprox. 280 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 469 m
shopping
Mega Image Maica Domnului Non-Stop
Supermarket/Mall aprox. 555 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Herăstrău
2.200.000 € / lună
București, Herăstrău
702 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Pantelimon