Calea Mosilor sp 270 mp parter trafic intens

8.400 € / lună
31.11 € / mp / lună

Moşilor, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
270 mp

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchirirere spatiu comercial in suprafata de 270 mp situat in zona Calea Mosilor- ***** Hut. Spatiul se afla la parter, dispune de vitrina de aproximativ 15 ml, open space, ideal pentru market, clinica, alimentatie publica, etc Trafic intens pietonal Suprafata totala: 270 m2 An finalizare constructie: 1985 Vitrina: 15.0 m Stadiu constructie: Finalizat Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1058608
Suprafață utilă: 270 mp
Suprafață utilă totală: 270 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie tramvai 34,46 - Roma
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
Roma
Mijloace transport aprox. 223 m
transport
Calea Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 303 m
transport
Statia Liceul Ion Luca Caragiale, linia 131, 182, 330, 331, 335, N113, 301
Mijloace transport aprox. 320 m
Școală
education
Liceul Nicolae Tonitza
Învățământ aprox. 300 m
education
Badulescu Aurelia (en)
Învățământ aprox. 323 m
education
Colegiul National "Ion Luca Caragiale"
Învățământ aprox. 385 m
education
Liceul Alexandru Vlahuta + Scoala 15 (en)
Învățământ aprox. 388 m
Recreere
restaurants
Restaurant "La Templu" (coa) (calea Dorobantilor 127-129)
Restaurante aprox. 165 m
parks
Parc
Recreere aprox. 207 m
shopping
"METROPLIS CENTER"
Supermarket/Mall aprox. 310 m