Dacia Spatiu Birouri 15 Euro/ mp

7.150 € / lună
13.49 € / mp / lună

Dacia, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
530 mp

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere un spatiu de birouri situat pe Dacia stradal situat la etajul 2 cu suprafata de 430 mp. Spatiul dispune de terasa de100mp si parcare . ID anun? : 1773043656
Citește mai mult Citește mai puțin
100 Parcări

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 516787
Suprafață utilă: 530 mp
Suprafață utilă totală: 530 mp
Nr. locuri parcare: 100

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 420 mp, în Dacia
7.140 € / lună
București, Dacia
420 mp utili
Spațiu comercial, de 366 mp, în Obor
7.262 € / lună
București, Obor
366 mp utili
10E
1972
Spațiu comercial, de 177 mp, în Ștefan cel Mare
7.281 € / lună
București, Ștefan cel Mare
177 mp utili
Spațiu comercial, de 200 mp, în Iancului
6.957 € / lună
București, Iancului
200 mp utili
4E
Spațiu comercial, de 200 mp, în Dacia
7.235 € / lună
București, Dacia
200 mp utili
5E
2021
Spațiu comercial, de 349 mp, în Pantelimon
7.178 € / lună
București, Pantelimon
349 mp utili
Teren construcție, în Doamna Ghica
6.600 € / lună
București, Doamna Ghica
2.200 mp teren
Construcții
Spațiu comercial, de 342 mp, în Dacia
6.800 € / lună
București, Dacia
342 mp utili
Spațiu comercial, de 204 mp, în Doamna Ghica
7.139 € / lună
București, Doamna Ghica
204 mp utili
1980