Floreasca Park faza 1 cladirea B, Barbu Vacarescu, 1.264mp 0% comision

20.224 € / lună
33.71 € / mp / lună

Barbu Văcărescu, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
600 mp
Nr. niveluri:
6

Descriere spațiu comercial

0% comision! Space planning gratuit! Cladire verde certificata BREEAM Excellent ofera spatii pentru inchiriere ce pot fi adaptate conform nevoilor de organizare ale chiriasului. Cladirea dispune de BMS, sistem de detectie a incendiilor, hidranti, generator electric de back-up, sistem de climatizare HVAC 4-pipes cu aport de aer proaspat, paza etc. TRANSPORT PUBLIC: Metrou 5.00 min.; RATB/tramvai 2.00 min. TIP DISPUNERE: Open space Partitionat REGIMUL PARCARILOR COTA ALOCARE: 1 loc de parcare per 70.0mp inchiriati SUBTERAN - NORMAL: 70 EUR/spatiu/luna DOTARI SI FINISAJE Informatii imobil: , cortina de sticla, ferestre fixe, ferestre care se deschid, min 2,7m pina la tavan, tavan suspendat , podea inaltata, cablare perimetrala, mocheta, chicineta, restaurant/cafenea, nr. lifturi - 6, capacitate pers./lift - 12, paza 24h, CCTV, Nivel luminozitate: 400-450 lux, lampi T5 Specificatii tehnice: , prize date-voce (o priza dubla pentru 10 mp inchiriati), cablare voce-date, BMS, generator pentru sisteme vitale , generator pentru sisteme chirias , hidranti , acces control, internet fibra optica , (provideri: 2 linii separate NETCITY) Climatizare: , sistem 4 tevi, aport aer proaspat (35 m3 per ora), centrala termica, cladire certificata BREEAM EXCELLENT, Greutate suportata planseu: 2.5 KN/mp Utilitati - Utilitati generale (CATV) Finisaje - Podele (Mocheta) Dotari - Diverse (Senzor de fum) Servicii - Servicii imobil (Paza) ID anun? : 1740486769