Teren cu Autorizatie | Sector 2 | Zona Barbu Vacarescu

850.000 € / lună
1,637.76 € / mp / lună

Barbu Văcărescu, Bucureşti

Suprafață teren:
519 mp
Nr. niveluri:
7

Descriere spațiu comercial

Impact Real Estate Advisors va propune spre achizitie un teren aflat in Sectorul 2 al capitalei autorizat pentru construirea unei cladiri rezidentiale cu 6 de apartamente mixte si cu 14 de locuri de parcare subterane. Autorizatia a fost emisa in data de 18.09.2025, valabilitatea acestui document este de 24 luni, termenul pentru executie 36 de luni. Toate utilitatile sunt disponibile Detalii extrase din autorizatie: - Suprafata teren: 519mp; - Suprafata construita parter: 217.85mp; - Suprafata construita etaj: 227.23mp; - Suprafata construita desfasurata: 2488.10mp; - Suprafata construita subteran: 801.96mp; - Suprafata construita suprateran: 1686.14mp; - Suprafata utila totala: 1545.22mp. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1631554
Regim înălțime: P+7E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Giuseppe Verdi
Mijloace transport aprox. 51 m
transport
Ceaikovski
Mijloace transport aprox. 473 m
transport
Statia Ancuta Baneasa, linia 135, N119
Mijloace transport aprox. 479 m
transport
Ceaikovski
Mijloace transport aprox. 587 m
Școală
education
LICEUL TEORETIC "C.A. ROSETTI"
Învățământ aprox. 372 m
education
Liceul C.A. Rosetti
Învățământ aprox. 372 m
education
Gradinita nr. 7
Învățământ aprox. 478 m
education
ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10
Învățământ aprox. 687 m
Recreere
parks
Parcul Verdi
Recreere aprox. 188 m