Spatiu Comercial Gara de Nord | parter | stradal | 91 mp | vad comerci

3.199 € / lună
35.15 € / mp / lună

Gara de Nord, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
91 mp
An construcție:
1960

Descriere spațiu comercial

Sfinx Imobiliare va prezinta spre inchiriere un spatiu comercial premium, amplasat strategic in una dintre cele mai dinamice zone ale Capitalei **str. Piata Garii de Nord, Sector 1, Bucuresti**, cu deschidere stradala si vad comercial intens, ideal pentru afaceri ce necesita vizibilitate maxima si trafic constant.Spatiul beneficiaza de o suprafata generoasa de **91 mp**, compartimentare versatila si acces facil, fiind pretabil pentru multiple tipuri de activitati: retail, showroom, service, reprezentanta, agentie, cabinet sau alte concepte comerciale moderne.Proprietatea dispune de toate utilitatile necesare desfasurarii imediate a activitatii:apa curenta electricitate gaz canalizare internet de mare viteza cablu TV linie telefonicaPozitionarea excelenta, in imediata apropiere a Garii de Nord si a principalelor artere de circulatie, asigura accesibilitate ridicata, flux pietonal constant si expunere comerciala optima elemente esentiale pentru dezvoltarea unui business de succes.Pentru informatii suplimentare si programarea unei vizionari, echipa **Sfinx Imobiliare** va sta la dispozitie cu consultanta dedicata.Oferim cu promptitudine si profesionalism consultanta pentru vanzari si inchirieri de apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale si de birou, consultanta juridica in relatia cu OCPI, cadastru, intabulare si consultanta financiara (cea mai buna solutie de creditare conform profilului clientului, accesarea creditului devine simpla si eficienta) prin brokerii nostri de credite parteneri. SFINX Creditare face parte din cea mai mare retea de brokeraj de credite, DSA Advisor, operata la nivel national de Realmedia ( ).