Spatiu depozitare | Showroom | Scheia

3.000 € / lună
3.95 € / mp / lună

Şcheia, Judeţul Suceava

Suprafață utilă totală:
760 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere o cladire situata in localitatea Scheia, vis-a-vis de restaurantul Polaris, compusa din: Hala de depozitare la parter cu o suprafata de 360 mp, inaltime de 4 m si doua usi de acces; Spatiu de birouri in suprafata desfasurata de 200 mp; Spatiu suplimentar de depozitare la etaj in suprafata de 200 mp.Proprietatea este amplasata pe un teren de 1.500 mp, beneficiind de curte betonata, acces TIR, deschidere generoasa de aproximativ 40 m si acces facil intr-o zona cu trafic intens.Locatia beneficiaza de expunere foarte buna si se preteaza pentru showroom, diverse activitati comerciale sau pentru operatiuni care necesita spatii de depozitare, etc.Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Ianuarie 2026 ID anunț: 1544970
Suprafață utilă: 760 mp
Suprafață utilă totală: 760 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Suceava Vest
Mijloace transport aprox. 695 m
Școală
education
Liceul Dimitrie Cantemir
Învățământ aprox. 1635 m
education
Corp D
Învățământ aprox. 1801 m
education
Universitatea Stefan cel Mare
Învățământ aprox. 1862 m
education
Scoala Generala 3
Învățământ aprox. 1899 m
Recreere
shopping
real
Supermarket/Mall aprox. 1171 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1583 m
restaurants
Pepennero
Restaurante aprox. 1585 m
parks
Parcul Universitatii
Recreere aprox. 1931 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 254 mp, în Central