Teren Intravilan | 547 Mp | Santandrei

40.900 € / lună
74.77 € / mp / lună

Sântandrei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
547 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

UP IMOBILIARE va prezinta in Exclusivitate o oferta deosebita: Teren intravilan, 547 mp situat in Santandrei , Bihor. Proiect de casa autorizat, PUZ, plan parter, inclus in pret. Regim de construire permis: P+1E M , POT 40% Utilitatile sunt in apropiere : apa, curent, gaz. Terenul se preteaza pentru locuinta de casa. Suprafata teren: 547 mp Front: 16 ml Pret: 40.900 Euro negociabil. 0% COMISION Telefon: 07********59 Darius Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1391255
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1044 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1044 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1055 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1127 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sântandrei
38.800 € / lună
Județul Bihor, Sântandrei
553 mp teren
Spațiu comercial, în Sântandrei
39.000 € / lună
Județul Bihor, Sântandrei
500 mp teren
Spațiu comercial, în Sântandrei
40.500 € / lună
Județul Bihor, Sântandrei
505 mp teren
Spațiu comercial, în Sântandrei
41.900 € / lună
Județul Bihor, Sântandrei
454 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Sântandrei
43.800 € / lună
Județul Bihor, Sântandrei
536 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
43.000 € / lună