Teren Intravilan Extravilan | De Vanzare | 1200 Mp | Rosia | Bihor |

22.500 € / lună
18.75 € / mp / lună

Sântandrei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.200 mp

Descriere spațiu comercial

UP IMOBILIARE va ofera spre vanzare in exclusivitate o oferta deosebita: Teren Intravilan extravilan , situat in sat Rosia - Bihor. Teren generos situat intr o zona accesibila , la strada principala . Datorita amplasarii si dimensiunii, ofera flexibilitate pentru proiecte diferite. Terenul are o suprafata de 1200 mp total , din care 860 mp sunt extravilan si 340 mp sunt intravilan . Utilitatile terenului sunt : apa care este pe teren si curentul in fata terenului + fantana . Se accepta si schimb - doar cu teren in Oradea sau prin imprejurimi. Pret 22.500 EURO - Negociabil - 0 % COMISION Telefon 07********93 - NICOLETA Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari , contactati-ne la numarul de telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1625259

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 182 m
parks
Parc
Recreere aprox. 230 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 753 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 901 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Vest
22.500 € / lună
Oradea, Vest
5.000 mp utili
1E
2025
Spațiu comercial, în Central
22.800 € / lună
Oradea, Central
850 mp teren
Spațiu comercial, în Livada de Bihor
24.500 € / lună
Județul Bihor, Livada de Bihor
650 mp teren
Spațiu comercial, în Tărian
22.000 € / lună
Județul Bihor, Tărian
800 mp teren
Spațiu comercial, în Oșorhei