Parcele de teren 442 mp si 520 mp Sanpetru Str. George Cosbuc

23.000 € / lună
52.04 € / mp / lună

Sânpetru, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
442 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara ImobExpert propune spre vanzare doua parcele de teren, de 442 mp si 520 mp in intravilanul localitatii Sanpetru, str. George Cosbuc.Pret: 52 euro / mp negociabilPentru informatii suplimentare si pt programarea unei vizionari va stam la dispozitie la nr afisat.Comision cumparator: 2% din pretul final de vanzare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1336787

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Hotel Bielmann
Restaurante aprox. 1379 m
restaurants
Hotel restaurant STOP
Restaurante aprox. 1396 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1423 m
parks
Loc de joaca
Recreere aprox. 1516 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Sud
23.897 € / lună
Județul Brașov, Ghimbav
5.000 mp utili
2010
Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Periferie
24.200 € / lună
Județul Brașov, Codlea
5.000 mp utili
1E
2018
Spațiu industrial, în Codlea
25.000 € / lună
Județul Brașov, Codlea
Spațiu industrial, de 3,826.8000488281 mp, în Exterior Vest
23.152 € / lună
Brașov, Exterior Vest
3.826,8 mp utili
6.879 mp teren
2008
Spațiu comercial, de 3,368 mp, în Răcădău
23.576 € / lună
Brașov, Răcădău
3.368 mp utili
2E
2018
Spațiu comercial, în Lisa
20.900 € / lună
Județul Brașov, Lisa
1.360 mp teren
Spațiu industrial, de 4,200 mp, în Feldioara
22.869 € / lună
Județul Brașov, Feldioara
4.200 mp utili
2026
Spațiu industrial, în Astra
21.600 € / lună
Brașov, Astra
Spațiu comercial, în Sânpetru
21.808 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
464 mp teren
1E