Teren intravilan 1500mp, front 26m, in autorizare locuinte colective

187.500 € / lună
125 € / mp / lună

Sălicea, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.500 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz ofera spre vanzare o parcela de teren intravilan situata in Salicea, avand suprafata de 1500 mp si front 26 m.Parcela este situata in zona de case, urbanizata partial, cu acces facil de pe drum comunal, avand utilitati (apa, curent) la frontul proprietatii. Parcela este in autorizare, din punct de vedere urbanistic este incadrata in zona = Zona mixta tipic rurala organizata preponderent din locuinte rurale, care alterneaza cu servicii specifice mediului rural : medicale, financiar-bancare, invatamant, avand POTmax=35% si CUTmax =0,7, in configuratia: - Demisol + Parter + Mansarda (D+P+M) - Subsol + Parter + Mansarda (S+P+M) -Demisol + Parter + Etaj retras (D+P+R) - Subsol + Parter + Etaj retras(S+P+R), Hmax =12 m, structura functionala mixta incluzand - LOCUINTA SEMICOLECTIVA CU 2 UNITATI LOCATIVE ! Pentru continuarea proiectului se asigura suportul arhitectului pentru finalizarea proiectului, planse de arhitectura, documentatiile tehnice, avizarile aferente ! Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie, va asteptam cu drag la vizionare ! Cod oferta / ID BLITZ: P157003
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1542185

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodrom Salicea
Mijloace transport aprox. 1777 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 73 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sălicea
195.000 € / lună