Neamt - Borca, teren 3386mp, langa padure

52.000 € / lună
15.36 € / mp / lună

Sabasa, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
3.386 mp

Descriere spațiu comercial

- din 2001 Impartim bucuria de a fi acasa! Agentia Imobiliara CASA ALBA va prezinta spre vanzare un teren situat la limita intravilanului, in comuna Borca din jud. Neamt, excelent pozitionat, intr-o zona pitoresca, fiind inconjurat de vegetatie si padure. Terenul are suprafata de 3386mp, este imprejmuit, are front la drumul de acces pe latura de Est, iar pe latura de Vest se invecineaza cu Paraul Sec si padurea, beneficiaza de utilitatile zonei si are o inclinatie foarte mica. Pretul pentru achizitia acestui teren este de 52.000 euro. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa contactati consultantul imobiliar Emilian Tarcan, la numarul de telefon (folosesti formularul de contact) sau accesati ID PROPRIETATE 2901472.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 22 Aprilie 2026 ID anunț: 1387185

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sărata
54.000 € / lună
Județul Neamț, Sărata
1.800 mp teren
Spațiu comercial, în Central
50.000 € / lună
Piatra-Neamț, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
50.000 € / lună
Județul Neamț, Roman
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
48.500 € / lună
Piatra-Neamț, Central
650 mp teren
Spațiu comercial, în Central
47.000 € / lună
Județul Neamț, Târgu Neamț
6.600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
50.000 € / lună
Județul Neamț, Roman
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Prăjești
47.900 € / lună
Județul Neamț, Prăjești