Teren intravilan de vanzare

16.700 € / lună
37.28 € / mp / lună

Săbăreni, Judeţul Giurgiu

Suprafață teren:
448 mp

Descriere spațiu comercial

Proprietar vand loturi de 400 m. Mai sunt disponibile 3 loturi 3 , 4 si 5 Utilitatile gazele si curentul electric foarte aproape . Loturile se afla pe strada Ghioceilor unde este o zona in continua dezvoltare.Mai multe detalii la tel 07******11
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1377650

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Dobreni
18.000 € / lună
Județul Giurgiu, Dobreni
400 mp teren
Spațiu comercial, în Săbăreni
18.000 € / lună
Județul Giurgiu, Săbăreni
500 mp teren
Spațiu comercial, în Adunații-Copăceni
15.500 € / lună
Județul Giurgiu, Adunații-Copăceni
400 mp teren
Spațiu comercial, în Popești
17.000 € / lună
Județul Giurgiu, Popești
641 mp teren
Spațiu comercial, în Cetatea
18.000 € / lună
Județul Giurgiu, Cetatea
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Săbăreni
17.200 € / lună
Județul Giurgiu, Săbăreni
400 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Dealu
16.000 € / lună
Județul Giurgiu, Dealu
1.600 mp teren
Spațiu comercial, în Izvoarele
16.000 € / lună
Județul Giurgiu, Izvoarele
1.900 mp teren
Spațiu comercial, în Dobreni
18.000 € / lună
Județul Giurgiu, Dobreni
505 mp teren