4 zile în urmă
4
- Proprietar
- Comision 0%
Inchiriez garaj auto
86 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
4.53 €
/ mp
/ lună
Govândari, Reşiţa
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Inchiriez garaj auto cu groapa, 19 mp, prize multiple pe ambii pere?i. Garajul este disponibil din data de 15.05.2026. ID anun? : 1778786206
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 14 Mai 2026
ID anunț: 1616297
Suprafață utilă:
19 mp
Suprafață utilă totală:
19 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Govândari
- Spații comerciale de închiriat în Reșița
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Centrul Civic
- Spații comerciale de închiriat în Luncă
- Spații comerciale de închiriat în Micro IV
- Spații comerciale de închiriat în Calea Timișoarei
- Spații comerciale de închiriat în Micro III
- Spații comerciale de închiriat în Calea Caransebeșului
- Spații comerciale de închiriat în Marginea
- Spații comerciale de închiriat în Micro II
- Spații comerciale de închiriat în Mociur