Terenuri de vanzare Targu Mures Unirii | 1.385 mp | Utilitati | Idea

150.000 € / lună
108.30 € / mp / lună

Remetea, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
1.385 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare 2 terenuri situate in Targu Mures, cartier Unirii, strada Remetea/Maciesului, intr-o zona aerisita si linistita, cu dezvoltare recenta de locuinte noi. Suprafata totala este de 1.385 mp, compusa din doua parcele: 738 mp 647 mp Terenurile sunt ideale atat pentru investitie, cat si pentru constructia unei locuinte individuale, oferind un echilibru foarte bun intre liniste si acces rapid catre centrul orasului. Avantaje: Zona in plina dezvoltare, cu case noi Acces facil Toate utilitatile disponibile in zona Terenuri autorizabile pentru constructii Posibilitate vanzare impreuna sau separat Locatia ofera un cadru perfect pentru cei care isi doresc sa construiasca o casa intr-o zona linistita, dar bine conectata. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stau la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 29 Martie 2026 ID anunț: 1381259

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Ceangailor
Mijloace transport aprox. 322 m
transport
Pomilor
Mijloace transport aprox. 400 m
transport
Remetea
Mijloace transport aprox. 769 m
transport
Plopilor
Mijloace transport aprox. 1297 m
Școală
education
Scoala Generala. Nr. 8
Învățământ aprox. 1362 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 391 m
restaurants
Pizza King
Restaurante aprox. 1301 m
shopping
Darina
Supermarket/Mall aprox. 1330 m
shopping
Palas Market
Supermarket/Mall aprox. 1433 m