Spatiu birou ultracentral, 60mp, Radauti

290 € / lună
4.83 € / mp / lună

Rădăuţi, Judeţul Suceava

Suprafață utilă totală:
60 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ va propune spre inchiriere un spatiu de birou cu suprafata utila de 60 mp, in zona centrala, cu vad comercial. Este pozitionat la parter avand intrare separata direct din strada. Este compus din: 2 camere, 1 grup sanitar. Spatiul este liber si inchirerea se poate face imediat. Beneficiaza de centrala proprie, canalizare, apa! Va asteptam la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P138602 Id intern: P138602 Stadiu constructie: Finalizat Clasa birouri: A Tip imobil: Casa/Vila
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 355303
Suprafață utilă: 60 mp
Suprafață utilă totală: 60 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 564 m
parks
Parc
Recreere aprox. 607 m
parks
Parc
Recreere aprox. 790 m
parks
Parc
Recreere aprox. 805 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 40 mp, în Rădăuți
300 € / lună
Județul Suceava, Rădăuți
40 mp utili
Spațiu industrial, de 80 mp, în Central
300 € / lună
Suceava, Central
80 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 50 mp, în Central
300 € / lună
Județul Suceava, Rădăuți
50 mp utili
Spațiu comercial, de 45 mp, în Central
301 € / lună
Județul Suceava, Rădăuți
45 mp utili
1979
Spațiu comercial, de 50 mp, în Rădăuți
300 € / lună
Județul Suceava, Rădăuți
50 mp utili
Spațiu comercial, de 50 mp, în Vicovu de Sus
300 € / lună
Județul Suceava, Vicovu de Sus
50 mp utili
Spațiu comercial, de 24 mp, în Șcheia