Teren Intravilan 1.000 Mp, Vaslui Zona Statia Meteo;

82.000 € / lună
80.16 € / mp / lună

Racova, Judeţul Vaslui

Suprafață teren:
1.023 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara AMBIENT va propune spre vanzare un teren cu suprafata de 1.023 mp, situat in intravilanul municipiului Vaslui, zona Statia Meteo, str. Valentin Silvestru. Amplasarea terenului este ideala pentru cei care isi doresc o casa intr-o zona exclusivista, cu vedere panoramica, cu un cadru natural foarte placut datorita gradinii si a livezii. Terenul are deschiderea de 17 m la calea de acces - drum public. Toate utilitatile publice sunt disponibile la limita proprietatii, imobilul fiind deja racordat la reteaua electrica si de gaze naturale. Pe teren este amplasata o constructie cu structura din lemn cu suprafata de 27 mp, cu fundatie din beton si termoizolata pe exterior. Comision intermediere - 200. Tel. contact pentru detalii si vizitarea imobilului .
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1339924

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Generala Nr. 5
Învățământ aprox. 763 m
education
Scoala Generala Nr.7
Învățământ aprox. 897 m
education
Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu
Învățământ aprox. 946 m
education
Scoala generala nr. 6 Vaslui
Învățământ aprox. 1695 m
Recreere
restaurants
Bella Roma
Restaurante aprox. 286 m
parks
Parc Copou
Recreere aprox. 340 m
shopping
SC. Globus SRL
Supermarket/Mall aprox. 834 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 1017 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 35 mp, în Bârlad
75.000 € / lună
Județul Vaslui, Bârlad
35 mp utili