Spațiu comercial, în Popești

50 € / lună
0.01 € / mp / lună

Popeşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
5.800 mp

Descriere spațiu comercial

Persoana fizica, vand teren 5800mp in extravilanul Clujului, zona Popesti Deal. Latime la drum, 40mp. La cerere, se poate vinde si parcela alaturata, tot de 5800mp Pret 50euro/mp Nu doresc sa fiu sunat de agentii imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1636018

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Măguri
45 € / lună
Județul Cluj, Măguri
5.400 mp teren
Spațiu comercial, în Căpușu Mare
50 € / lună
Județul Cluj, Căpușu Mare
1.100 mp teren
Spațiu comercial, în Someșeni
55 € / lună
Cluj-Napoca, Someșeni
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Copăceni
50 € / lună
Județul Cluj, Copăceni
3.400 mp teren
Spațiu comercial, în Nădășelu
50 € / lună
Județul Cluj, Nădășelu
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Corpadea
55 € / lună
Județul Cluj, Corpadea
1.119 mp teren
Spațiu comercial, în Chinteni
53 € / lună
Județul Cluj, Chinteni
498 mp teren
Spațiu comercial, în Mărișel
55 € / lună
Județul Cluj, Mărișel
3.000 mp teren
Spațiu comercial, de 9 mp, în Florești
54 € / lună
Județul Cluj, Florești
9 mp utili