Teren de Vanzare Bucovina ! OPORTUNITATE

19.000 € / lună
5.69 € / mp / lună

Pojorâta, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
3.340 mp

Descriere spațiu comercial

Se vinde teren in Bucovina ( com.Pojorata , sat. Valea Putnei ! Terenul are o suprafata de 1.670 m2 -acces 100m DN (drum pietruit) -utilitati apa + curent la 50 m de proprietate -extravilan (momentan cu posibilitatea de extindere in intravilan dupa noul PUZ al comunei Pojorata ) Acte intabulare ( posesie ,teren liber de sarcini ) Pretul terenului este de 19.000 Mentionez ca acest teren este unul dintre acele terenuri frumoase cu o deschidere panoramica superba !
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1575467

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 2,300 mp, în Central
19.803 € / lună
Suceava, Central
2.300 mp utili
1E
1990
Spațiu comercial, în Vatra Moldoviței
17.500 € / lună
Județul Suceava, Vatra Moldoviței
1.358 mp teren
Spațiu comercial, în Văleni-Stânișoara
19.000 € / lună
Județul Suceava, Văleni-Stânișoara
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Falcău
20.700 € / lună
Județul Suceava, Falcău
1.725 mp teren
Spațiu comercial, în Ciprian Porumbescu
17.652 € / lună
Județul Suceava, Ciprian Porumbescu
2.600 mp teren
Spațiu comercial, în Frătăuții Vechi
20.000 € / lună
Județul Suceava, Frătăuții Vechi
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
18.700 € / lună
Suceava, Central
850 mp teren
Spațiu comercial, în Șcheia
18.000 € / lună
Județul Suceava, Șcheia
100 mp teren