23 ore în urmă
9
- Agenție
Spatiu birouri , 80m2 utilitati incluse , Ploiesti Vest
800 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
11.43 €
/ mp
/ lună
Vest, Ploieşti
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Inchierere spatiul de birouri , in Ploiesti, zona parc industrial Vest .Situat la etajul 2 al unei cladiri de sticla cu regim de inaltime P+2 si cu o suprafata utila de 80m2 formata din spatiu birou + grup sanitar + spatiu comun , se afla intr-o zona industriala , cu vad stradal la DN72B. Dotari : sistem climatizare automat ,mocheta , lift , alarma , usa sticla , sistem supravegere video , paza curte 24 24 si parcare in incinta inclusa, restaurant Mamaliguta la parter Este pretabil ptr activitati comerciale cum ar fi : spatii birouri , call centere , agentii etc.Pret : 10Eur m2 cu utilitati incluse (2 variante de inchiriere : 70 m2 sau 80 m2)
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 1625306
Suprafață utilă:
70 mp
Suprafață utilă totală:
70 mp
An construcție:
2015
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Vest
- Spații comerciale de închiriat în Ploiești
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral
- Spații comerciale de închiriat în Cantacuzino
- Spații comerciale de închiriat în Sud
- Spații comerciale de închiriat în Mihai Bravu
- Spații comerciale de închiriat în Exterior Vest
- Spații comerciale de închiriat în Republicii
- Spații comerciale de închiriat în B-dul București
- Spații comerciale de închiriat în Gheorghe Doja
- Spații comerciale de închiriat în Nord