Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Agenție
Spatiu birouri salon infrumusetare cabinete stomatologoice in Ploiesti, zona Ultracentral .
1.190 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
7.93 €
/ mp
/ lună
Ultracentral, Ploieşti
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Spatiu premium de inchiriat ndash; 150 mp, ultracentral Ploiesti | Ideal pentru clinici, beauty sau birouri Va propunem spre inchiriere un spatiu modern si elegant, cu o suprafata de 150 mp, situat la etajul 1 al unui imobil amplasat in centrul orasului Ploiesti, intr-o zona cu acces facil si vizibilitate excelenta. Renovat complet in anul 2020, spatiul impresioneaza prin finisajele de calitate, compartimentarea practica si atmosfera profesionala, fiind pregatit pentru desfasurarea imediata a activitatii. Datorita pozitionarii si configuratiei sale, proprietatea este ideala pentru: * cabinete medicale sau stomatologice; * salon de infrumusetare cosmetica coafor; * birouri, sediu firma sau activitati de consultanta; * alte activitati comerciale sau de servicii. Beneficii: * suprafata utila: 150 mp; * situat la etajul 1; * renovat modern; * toate utilitatile contorizate separat; * acces facil pentru clienti si angajati; * zona centrala, cu multiple puncte de interes in apropiere. Pret inchiriere: 1.190 Euro luna Un spatiu care imbina foarte bine imaginea profesionala cu functionalitatea, potrivit pentru afaceri care isi doresc o locatie reprezentativa in centrul orasului. ID anun? : 1778655808
Citește mai mult
Citește mai puțin
2 Parcări
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 13 Mai 2026
ID anunț: 1602645
Suprafață utilă:
150 mp
Suprafață utilă totală:
150 mp
Nr. locuri parcare:
2
Istoric preț
Proprietăți similare