Teren construibil, Manastirea Humorului

27.500 € / lună
55 € / mp / lună

Pleşa, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
500 mp

Descriere spațiu comercial

Parcela de vanzare in inima Bucovinei Manastirea Humorului Pret: 55 /mp Suprafata: intre 500 3000 mp (posibilitate de comasare)Descopera o oportunitate rara de investitie intr-una dintre cele mai pitoresti zone turistice din Romania Manastirea Humorului, in inima Bucovinei.Terenurile sunt situate intr-o zona cu pensiuni si case de vacanta, fiind perfecte pentru dezvoltari turistice moderne, inclusiv:cabane tip A-framecase de vacantapensiuni.Avantaje principale:Terenuri construibile, cu acces facilAcces privat de 120 m (drum dedicat)Toate utilitatile la limita proprietatiiZona linistita, cu peisaj natural deosebitPretabil pentru:cabane A-frame case de vacantainvestitii turisticePosibilitate de comasare pentru dezvoltatoriUtilitati:Apa curentaCanalizareCurent electricDisponibile direct la limita terenului. Localizare excelenta:In apropiere de atractii turistice importante:Manastirea Humor, Manastirea Voronet, Gura Humorului, Pensiunea Valentina, Pensiunea Doina Bucovinei, Pensiunea la Brazi, Pensiunea Casa Bunicilor, Hotel Floare de Colt.Modalitate flexibila de plata:Posibilitate de achizitie in doua transeAvans minim: 50%Restul sumei la termen stabilit de comun acord.Bonus:La achizitie, beneficiezi de un proiect de casa la pret redus, ideal pentru o cabana A-frame sau o locuinta de vacanta adaptata zonei.Pentru stabilirea unei vizionari si pentru mai multe detalii, ne puteti contacta telefonic la numarul sase doi unu.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 24 Aprilie 2026 ID anunț: 1341151

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central