Spatiu comercial de inchiriat 95 mp | Ultracentral | Parter

1.200 € / lună
12.63 € / mp / lună

Ultracentral, Piteşti

Suprafață utilă totală:
95 mp

Descriere spațiu comercial

Oportunitate excelenta pentru dezvoltarea afacerii tale intr-o locatie ultracentrala, cu vizibilitate foarte buna si acces facil.Spatiul are o suprafata de 95 mp, este situat la parter si beneficiaza de o compartimentare versatila, fiind ideal pentru multiple tipuri de activitate: birouri, cabinet, salon, showroom, boutique, servicii sau alte activitati comerciale.Avantaje: - locatie ultracentrala- acces stradal si expunere excelenta- parter acces facil pentru clienti- spatiu luminos si usor de adaptat- pretabil pentru diverse domenii de activitatePret inchiriere: 1.200 /lunaPentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1640436
Suprafață utilă: 95 mp
Suprafață utilă totală: 95 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Teatru
Mijloace transport aprox. 400 m
transport
I.C. Bratianu
Mijloace transport aprox. 446 m
transport
Statia Puturosilor Centru
Mijloace transport aprox. 773 m
transport
Pitesti Nord
Mijloace transport aprox. 1019 m
Școală
education
Scoala nr 9 / Liceul teologic penticostal
Învățământ aprox. 310 m
education
Centru educational
Învățământ aprox. 367 m
education
Scoala Militara de Maistri Militari si Subofiteri
Învățământ aprox. 420 m
education
Colegiul National Ion C. Bratianu
Învățământ aprox. 485 m
Recreere