Spatiu Comercial Ultracentral Pitesti Vitrina Pe 2 Strazi

4.499 € / lună
23.19 € / mp / lună

Ultracentral, Piteşti

Suprafață utilă totală:
194 mp

Descriere spațiu comercial

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL PITESTI VITRINA PE 2 STRAZISe ofera spre inchiriere spatiu comercial premium, situat ultracentral in Pitesti, pe Bd. I.C. Bratianu, intr-o zona cu vizibilitate foarte buna si acces facil.Spatiul beneficiaza de pozitionare excelenta, vitrina generoasa si deschidere pe doua strazi, fiind potrivit pentru activitati comerciale moderne, showroom, servicii, clinica, cafenea sau cofetarie.Suprafata utila: 193,95 mp Vitrina pe 2 strazi Deschidere totala aproximativ 16 ml Spatiu open-space Acces facil si expunere foarte buna Zona centrala intens circulata auto si pietonalIdeal pentru:Cafenea / cofetarie / patiserieShowroomMagazin specializatClinica / farmacie / servicii premiumPret negociabil in functie de activitate si durata contractului.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1608945
Suprafață utilă: 194 mp
Suprafață utilă totală: 194 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Teatru
Mijloace transport aprox. 400 m
transport
I.C. Bratianu
Mijloace transport aprox. 446 m
transport
Statia Puturosilor Centru
Mijloace transport aprox. 773 m
transport
Pitesti Nord
Mijloace transport aprox. 1019 m
Școală
education
Scoala nr 9 / Liceul teologic penticostal
Învățământ aprox. 310 m
education
Centru educational
Învățământ aprox. 367 m
education
Scoala Militara de Maistri Militari si Subofiteri
Învățământ aprox. 420 m
education
Colegiul National Ion C. Bratianu