Teren cu autorizatie case in Trivale - Tancodrom

189.000 € / lună
105.35 € / mp / lună

Trivale, Piteşti

Suprafață teren:
1.794 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

ID: EXP829. Compania imobiliara iNEX | eXp va ofera spre vanzare doua parcele de teren intravilan situate in zona Tancodrom, Pitesti, amplasate intr-o zona rezidentiala linistita, cu regim de inaltime P+1E. Prima parcela are o suprafata de 900 mp si beneficiaza de deschidere pe doua laturi catre strazi asfaltate, de 24,48 ml si 44,55 ml, oferind acces facil si multiple posibilitati de dezvoltare. A doua parcela are o suprafata de 894 mp si o deschidere de 19,56 ml, fiind potrivita pentru constructia unei locuinte individuale. Ambele terenuri au utilitatile (canalizare, gaz si curent electric) la limita proprietatii. In apropiere se regasesc centre comerciale, scoli, gradinite si statie de autobuz, oferind acces rapid catre punctele de interes ale orasului. Terenurile sunt libere de sarcini si disponibile imediat pentru vanzare. Zona ofera un cadru natural, aerisit, orientat spre confort, conectat la viata orasului, dar ferit de agitatie si zgomot. Mentioneaza cand ne suni: ID: EXP829 si site-ul unde ati vazut anuntul. Ne puteti suna NON STOP in functie de disponibilitate raspundem la orice ora! - * La achizitionarea imobilului cu credit Noua Casa/imobiliar/ipotecar primiti asistenta GRATUIT la realizarea dosarului bancar. * Nu ne asumam raspunderea pentru greselile de afisare sau erori ale sistemelor informatice, care pot afecta oricare dintre informatiile furnizate. * Informatiile schitele, preturile si imaginile prezentate in acest anunt au scop pur informativ si nu au caracter angajant de orice natura si pot suferi modificari.